Zdjęcie od artykułu o personalizacji

PERSONALIZACJA UBRAŃ SPOSOBEM NA IDEALNIE DOBRANĄ GARDEROBĘ

Ile razy zdarzyło Ci się zrezygnować z zakupu wybranej sukienki tylko dlatego, że jakiś jej element Ci nie odpowiadał? Albo pomimo to dokonujesz zakupu i znosisz dyskomfort spowodowany tym czymś (do pewnego czasu..), albo oddajesz sukienkę do krawcowej w celu dokonania niezbędnych poprawek (i dokładasz do ceny zakupu).

Usługą personalizacji w mojej marce chcę wyeliminować (przynajmniej w jakimś stopniu) te problemy. Zdecydowana większość projektów powstaje po złożeniu zamówienia, dlatego to Ty masz możliwość podjęcia decyzji odnośnie ewentualnego dopasowania danego modelu do Twoich potrzeb. Wszak każda z nas jest inna, każda ma inną sylwetkę, figurę – nawet w obrębie tego samego rozmiaru. I to jest piękne. Jednak trudno jest w dużej marce szyjącej ubrania przed sprzedażą dopasować się do tej różnorodności. Można się spotkać z wyborem w obrębie wzrostu i to już jest dużo. Jednak większość dużych koncernów szyje wg jakiejś standardowej tabeli rozmiarów, bardzo często S/M/L. Szczególnie ostatnio można też zaobserwować modę na rozmiary uniwersalne / onesize / oversize. Takie ubrania leżą dobrze na niewielkiej garstce osób.

Czytasz to i kiwasz głową myśląc „taak, skąd ja to znam”. Czy Tobie też czasem talia wypadała tuż pod biustem albo na biodrach ?;-) Znając już trochę rynek modowy i tajniki produkcji nie dziwi mnie to, choć oczywiście rozumiem, że może irytować – szczególnie osoby o mniej standardowych sylwetkach, które w ofertach wielu sklepów z wielkim trudem mogą znaleźć ubranie dobrze dobrane choćby pod względem długości. Szeroka oferta i częste wyprzedaże kuszą a szafa niepostrzeżenie zapełnia się ubraniami trochę za długimi albo za krótkimi czy trochę nie w tym kolorze.

Obok oferty modeli standardowych postawiłam więc na usługę personalizacji, aby zwiększyć zadowolenie z garderoby, jej poziomu dopasowania, komfort użytkowania i satysfakcję z posiadania dobrze pasujących ubrań. Na ile to jest możliwe bez przymiarek i w usłudze „zdalnej” 🙂 Doświadczenie moje pokazuje, że nawet zdalne dopasowanie daje bardzo dobre rezultaty 🙂 Moje Klientki są zadowolone z efektów , a po pierwszym zamówieniu wracają po więcej dopasowanych elementów garderoby:) Przydają się tu również wskazówki dotyczące prawidłowego mierzenia się na potrzeby właśnie zdalnego szycia czy też dobrania prawidłowego rozmiaru. Zachęcam do przeczytania artykułu na ten temat :

JAK SIĘ PRAWIDŁOWO ZMIERZYĆ PRZED ZAKUPEM UBRANIA ONLINE?

Możliwości w obrębie personalizacji jest całkiem sporo.

Najczęściej wybieraną opcją podstawową jest dopasowanie długości sukienki czy rękawów. Ta zmiana jest bezpłatna – wliczona w cenę standarowego projektu. Jeśli wiesz, że zawsze wszystkie sukienki są dla Ciebie za długie bądź za krótkie – zachęcam do skorzystania z tej opcji. Nie musisz oddawać później sukienki do skrócenia (wydłużyć z pewnością jest trudniej) albo po prostu nie być do końca zadowoloną z jej długości.

Jeśli masz większe wymagania odnośnie dopasowania możesz skorzystać z projektów indywidualnych i wprowadzić więcej zmian w wybranym fasonie. Bardzo ciekawą propozycją jest również zamówienie tkaniny innej niż dostępna w sklepie. W ofercie znajdziesz sporo kolorów i tkanin, ale możliwe, że poszukujesz właśnie tego, którego nie widzisz. Jeśli wahasz się czy coś jest możliwe – po prostu napisz 🙂 Ja przeanalizuję Twoje potrzeby i doradzę najlepsze możliwe rozwiązanie.

A oto kilka propozycji projektów, które możesz dopasować do swoich potrzeb 🙂

1 thought on “PERSONALIZACJA UBRAŃ SPOSOBEM NA IDEALNIE DOBRANĄ GARDEROBĘ”

  1. Świetna opcja na skomponowanie ubrania, które rzeczywiście idealnie odnajdzie się w naszej garderobie! Często ciężko znaleźć taką perełkę w galerii handlowej, gdzie trafić z samym rozmiarem to niekiedy prawdziwa sztuka. 😉

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Shopping Cart