Personalizacja

W Sofiee masz możliwość spersonalizowania wybranego projektu. Poniżej znajdziesz informacje dotyczące personalizacji oraz projektów indywidualnych, a także cennik.

Zdecydowana większość projektów powstaje na zamówienie. Na tym etapie w ramach podstawowej oferty możesz zmienić długość sukienki/spódnicy/spodni oraz długość rękawa w zakresie dopasowującym model do Twoich preferencji oraz wzrostu. Zmiana dotyczy dopasowania w zakresie kilku cm, w ramach zachowania formy projektu.

Jeśli potrzebujesz większych zmian w wybranym modelu możesz skorzystać z oferty projektu indywidualnego, który umożliwia spersonalizowanie takich elementów jak dekolt, rękaw, wysokość talii, zmiany w konstrukcji, łączenie różnych rozmiarów w ramach jednego projektu. Możesz także korzystając z mojego wsparcia dobrać tkaninę spoza oferty standardowej – zamówię ją specjalnie dla Ciebie.

Najbardziej zaawansowaną formą projektu indywidualnego jest szycie na wymiar obejmujące stworzenie konstrukcji i uszycie zamówionego modelu. Usługa dotyczy głównie projektów sukienek, bluzek , spódnic i spodni. Zamówienie może być zrealizowane z powierzonego materiału, a cennik uwzględnia usługę konstrukcji i szycia bez kosztów tkaniny.

Personalizacji nie podlegają projekty z kategorii „Dostępne od ręki”.

Cennik personalizacji

1. Personalizacja podstawowa (dopasowanie długości)

Cena: wliczona w cenę projektu standardowego

Realizacja: Podaj preferowaną długość w komentarzu do zamówienia, wiadomości email bądź w formularzu kontaktowym.

2. Projekt indywidualny, np:

inny dekolt (głębokość, kształt)

inny rękaw

zmiana wysokości talii

zmiana w konstrukcji modelu

łączenie w projekcie np. dwóch rozmiarów

Cena: cena projektu standardowego + 80 zł

Realizacja: Ustal ze mną preferowane zmiany w dowolnej formie komunikacji. Płatność przelewem na wskazane konto i realizacja po zaksięgowaniu wpłaty.

3. Tkanina na indywidualne zamówienie

Cena: cena standardowa podana na stronie + 65 zł

Realizacja: Po wyborze tkaniny płatność przelewem na wskazane konto i realizacja po zaksięgowaniu wpłaty. Czas może być wydłużony o oczekiwanie na dostawę tkaniny.

4. Szycie na wymiar – (projekt inny niż na stronie)

Cena: 350 zł

Realizacja: Ustalamy wspólnie cechy projektu, konstrukcji, wymiary. Usługa może być realizowana z powierzonego materiału. Realizacja po wpłacie zaliczki w wysokości 50% na wskazane konto. Wysyłka po wpłacie pozostałej kwoty.

Projekty personalizowane nie podlegają zwrotom.

Masz pytania? Napisz 🙂

Shopping Cart