Personalizacja

Projekty w pełni personalizowane

Projekty w pełni personalizowane znajdują się w kategorii: Sukienki personalizowane

W kilku prostych krokach możesz zamówić dopasowaną do swoich potrzeb sukienkę w cenie przedstawionej na stronie:

  • Podaj wskazane wymiary oraz preferowaną długość (tu znajdziesz wskazówki jak się prawidłowo zmierzyć –>JAK SIĘ PRAWIDŁOWO ZMIERZYĆ PRZED ZAKUPEM UBRANIA ONLINE?
  • Wybierz tkaninę pośród przedstawionych w galerii kolorów i wzorów
  • Wprowadź ewentualne inne drobne zmiany, np. inny rękaw.

Tkaniny są zamawiane do realizacji poszczególnych projektów. Ich dostępność może się zmieniać. W sytuacji, gdy po złożeniu zamówienia okaże się, że tkanina jest niedostępna – kontaktuję się niezwłocznie i ustalamy dalszy proces realizacji zamówienia. W opisie modelu znajdziesz wszystkie informacje dotyczące możliwości zmian oraz zamówienia innych niż pokazane w galerii tkaniny.

Projekty standardowe z opcją personalizacji

W ramach podstawowej oferty i ceny  możesz zmienić długość sukienki/spódnicy/spodni oraz długość rękawa w zakresie dopasowującym model do Twoich preferencji oraz wzrostu. Zmiana dotyczy dopasowania w zakresie kilku cm, w ramach zachowania formy projektu.

Jeśli potrzebujesz większych zmian w wybranym modelu możesz skorzystać z oferty projektu indywidualnego, który umożliwia spersonalizowanie takich elementów jak dekolt, rękaw, wysokość talii, zmiany w konstrukcji, łączenie różnych rozmiarów w ramach jednego modelu. Dla projektów spoza kategorii „Projekty personalizowane” jest to usługa dodatkowo płatna i wynosi 80 zł dodane do ceny podanej na stronie.

Personalizacji nie podlegają projekty z kategorii „Dostępne od ręki”.

Projekty personalizowane nie podlegają zwrotom.

Masz pytania? Napisz 🙂

Shopping Cart